Apsolutno ludilo u Parizu: Nezapamćen šou, tuča i trijumf Marseillea!

Thauvin odlučio pobjednika

E. Oštraković

U derbiju 3. kola prvenstva Francuske Marseille je ostvario iznenađujuću pobjedu na gostovanju kod PSG-a, sa 0:1.

Statistika je nakon utakmice apsolutno bila na strani domaćina, ali Marseille ide kući sa tri boda nakon ove utakmice.

Prvo poluvrijeme proteklo je u većinskoj dominaciji PSG-a, ali je u 31. minuti nakon prekida Marseille u vodstvo doveo Thauvin.

U drugom poluvremenu je PSG svim silama pokušao doći do poravnanja, ali nisu uspjeli, te je na kraju ostalo 0:1.

Na kraju utakmice izbila je velika tuča gdje je čak pet igrača dobilo crvene kartone. Trojica su bila iz PSG-a, a dvojica iz Marseillea.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Ovo je i jednoj i drugoj ekipi bila druga utakmica u prvenstvu, te se Marseille nalazi na petoj poziciji sa šest bodova.

Sa druge strane PSG nakon dvije odigrane utakmice nema niti jedan bod, te se nalazi na 18. mjestu na tabeli.

Maestro
Koji su smradovi igrači PSG-a na čelu sa padavičarem Neymarom koji je trebao bit isključen i ranije al ga sudije štite ko da je u obdaništu cjelokupna ekipa nekorektna a za mene posebno iznenađenje je DiMaria koji je pljunuo igrača Olimpika i neka su izgubili smradovi jedni prgavi
7 2
Jupp
Odavno ne pogledah ludju utakmicu.. svaka cast Maseju sto su izdrzali pritisak, placenici na koljenima..