Armin Hodžić pogodio u pobjedi MOL Vidija

Publika je vidjela tri pogotka

S. Mlaćo

Mađarski MOL Vidi za koji nastupa bh. internacionalac Armin Hodžić, te Anel Hadžić upisao je danas pobjedu pred svojim navijačima protiv Ujpesta za koji nastupa nekadašnji član Čelika Dženan Bureković.

Bilo je 2:1 za MOL Vidi koji je poveo u 17. minuti pogotkom upravo Hodžića, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Gosti su do izjednačenja stigli u 64. minuti pogotkom Zsotera, a konačnih 2:1 postavio je u 71. minuti Futacs.

Armin Hodžić je na terenu proveo 81. minutu kada je ušao Nikolov, dok je Anel Hadžić ušao u 20. minuti. Na klupi je cijeli meč ispratio njegov brat Elvir.

Kod gostiju Dženan Bureković je ubilježio 80. minuta, a zaradio je i žuti karton.

MOL Vidi je trenutno drugoplasirani sa osam bodova zaostatka za Ferencvarošom, dok Ujpest zauzima treće mjesto.