Arsenal razbio West Ham, proradila Aston Villa

Poraz Begovića

Teme:

Fudbaleri Arsenala savladali su u 29. kolu Premiershipa na Emiratesu ekipu West Hama s 3:0.

Mučio se Arsenal do finiša prvog poluvremena, kada su ipak stigli do vodstva. Pogodio je Giroud za prednost od 1:0.

Finiš meča donosi još dva gola u mrežu Čekićara. Aaron Ramsey je u 81. minuti povećao rezultat na 2:0, da b Flamini u 84. minuti, samo minut po ulasku u igru postavio konačnih 3:0.

Aston Villa je uvjerljivo savladala na gostovanju Sunderland s 4:0.

Svi pogoci su pali u prvom poluvremenu, a po dva pogotka su za goste iz Birminghama postigli Benteke i Agbonlahor za uvjerljivih 4:0.

Asmir Begović sa Stoke Cityjem je poražen od West Bromwich Albiona s 1:0, a jedini gol je postigao Brown u 19. minuti susreta.

Meč Leicester i Hulla završen je bez golova (0:0).