Arsenal se mučio, a zatim razbio Watford

Pobjeda Arsenala

Teme:

Fudbaleri Arsenala savladali su u devetom kolu Premier lige kao gosti ekipu Watforda s 3:0.

Prvo poluvrijeme donijelo je nekoliko pokušaja na obje strane. Ipak, mreže su ostale netaknute, pa se na odmor otišlo s nepopularnih 0:0.

Ipak, u nastavku Arsenal dolazi do pobjede, koju su osigurali s tri gola u 12 minuta.

Poveli su u 62. minuti. Alexis Sanchez je iskoristio sjajnu asistenciju Ozila za vodstvo od 1:0.

Samo šest minuta kasnije mreža domaćeg golmana Gomesa se ponovo tresla. Pogodio je Olivier Giroud za sigurnih 2:0.

Sve dileme oko pobjednika ovog meča otklonio je Aaron Ramsey, koji je u 74. minuti postavio konačnih 3:0.