Asistencija Demića u remiju Aluminiuma i Sanat Nafte

Iranska Pro liga

Adnan Beganović

U 26. kolu iranske Pro lige naš trenutno jedini internacionalac u ovoj zemlji Riad Demić zabilježio je prvu asistenciju.

Demićev Aluminium remizirao je na gostovanju kod Sanat Nafta, a konačan rezultat glasio je 2:2, iako je Aluminium u dva navrata vodio.

Poveli su u pogotkom Majidija u 17. minutu, a izjednačenje je nakon sat vremena igre za domaćina donio Aleksanyan.

Novo vodstvo Aluminijumu donio je Meydavoody u 72. minutu nakon što ga je lijepo uposlio Demić. Konačnih 2:2 postavio je Arab četiri minuta prije kraja. Aluminium trentno zauzima 15. mjesto na tabeli sa 26 bodova.