Premiership

Haris Zilić

Odličan meč u šestom kolu engleskog Premiershipa na Villa Parku odigrali su Aston Villa i Manchester City.

Konačan rezultat na semaforu glasio je 1:1.

Gledali smo veoma uzbudljivu utakmicu sa dosta borbe i prilika, ali prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 0:0.

Početak drugog poluvremena donosi ofanzivniju igru Građana, a naplata stiže odmah u 50. minuti.

De Bruyne je proigrao nevjerovatnog Haalanda koji nastavlja da rešeta protivničke mreže u debitantskoj sezoni u Premiershipu.

City je poveo sa 0:1, a za norveškog napadača to je bio već deseti pogodak u sezoni.

Kada se činilo da će City krenuti u završni udarac, Villa se probudila, uspostavila kontrolu igre, a iz jedne dobre akcije stigli su i do poravnanja.

Igrala se 74. minuta, Ramsey je uposlio Baileya koji pogađa za 1:1.

Gol Ville nije puno omeo Građane, nastavili su svoj ofanzivni stil, međutim odbrana tima iz Birminghama djelovala je sjajno.

Ipak do kraja susreta Villa je izdržala i došla do vrijednog boda te tako zaustavila seriju Manchester Citya od dva vezana trijumfa.

Arsenal sutra ima priliku da eventualnom pobjedom protiv Manchester Uniteda pobjegne Građanima na četiri boda razlike.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme

King_Kenny
...opet ih guraju sudije,cudi me da im i penal nisu svirali...
0 8
Eno30
Bice ovo luda i ne zaboravna sezona bice tu borbe za titulu. Hajmo Manchester United sutra pobjedite Arsenal