Atajić promašio penal u porazu Celtica

Celtic promašio penal

Fudbaleri Celtica poraženi su danas u prijateljskom susretu od njemačkog drugoligaša St. Paulija s 1:0...

Njemački klub je do pobjedničkog gola stigao u finišu prvog poluvremena. Nothe je u 40. minuti susreta pogodio za vodstvo St. Paulija od 1:0, a Celtic je u nastavku bio znatno bolji rival.

Napadao je tim iz Glasgowa prema golu St. Paulija, ali lopta nije htjela u gol. U 87. minuti dosuđen je penal za Celtic. Odgovornost je preuzeo mladi bh. reprezentativac Bahrudin Atajić, ali je njegov udarac završio preko gola, te je ostalo 1:0 za St. Pauli.

Atajić je u ovom susretu odigrao svih 90 minuta...