Atalanti će trebati čudo u drugom poluvremenu

Tim iz Bergama na koljenima

Eldar Ganibegović

Atalanta i Villarreal igraju zaotalo utakmicu 6. kola Lige prvaka.

Španski tim nakon prvih 45 minuta ima prednost od 0:2, a za prolazak im je dovoljan i bod.

Tako će timu iz Bergama trebati čudo, odnosno veliki preokret u drugom poluvremenu, kako bi se plasirao u osminu finala Lige prvaka.

Žuta podmornica ima prednost još od 3. minute, a nakon jedne greške domaćeg tima Danjuma izbija sam pred gol domaćina i lagano pogađa.

Gol pogledajte klikom OVDJE.

U 42. minuti nova promjena rezultata, a prednost gostiju duplira Capoue. Gol Francuza pogledajte klikom OVDJE.

Podsjetimo, iz ove grupe kao prvoplasirani u narednu fazu će Manchester United, dok je Young Boys na četvrtoj poziciji i za njih je evropska avantura ove sezone gotova.