Augsburg i s bodom do mjesta koje vodi u Ligu prvaka

Remi Augsburga i Frankfurta

Augsburg i Frankfurt su odigrali bez pobjednika posljednju utakmicu 20. kola njemačke Bundeslige.

Augsburg je novim bodom, prvim remijem u sezoni, došao na četvrto mjesto i izjednačio se bodovno s trećeplasiranim Schalkeom.

Sjajna domaća ekipa, koja je u 19. kolu slavila protiv Borussije u Dortmundu, nije uspjela da ostvari pobjedu iako je imala dva gola prednosti.

Klavan je u sedmoj minuti načeo mrežu gostiju, da bi Bobadilla pola sata kasnije pogodio za 2:0.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Aigner u završnici prvog dijela smanjuje na 2:1, a u 70. minuti Meier postavlja konačnih 2:2.