23

Komentari (23)

BAJSJECAR1977
Kraj je sa Uefalonom...za uvijek
user1624121158
Real je 0 bez Uefe i sudija
bazaorao
Ovi i Barcelone ko pitari. Čim izgube sudija im kriv, a nikad da pronađu krivca u sebi i svojoj nesposobnosti.
user1666065968
Opet Real kriv. Budalama,koje ne znaju sta je fudbal,da puknes od smjeha.
saju701
A zamalo da nas unakazi u Zenici cist penal nije svirao. Nijedan zuti karton sinoc za Atletiko a penal na Olmu ocigledan.
user1624121158
Docekali ovi iz Penal Madrida malo radosti ove sezone!! Na isti nacin proso Atletiko ko Real sto prolazi godinama!! Sudije zavrse pola posla! Atletico nije dobio nijedan zuti karton. Sprdacina. A Turpan je i protiv Bosne dokazao kakvo je smece kada nam nije svirao cist penal protiv Italije u 93 minuti
user1624121158
E.B
Pa vama dragi Allah nemoze ugodit sudije krivite kad izgubite sudije vam pomognu dosta puta I opet se bunite de makar jednom u zivotu priznaj te kad izgubite da krivite Sami sebe ne nikog drugog pa mislite da je varselona najbolja na svijetu
FudbalskiGenije
Martin igra rukom nema penala za Atletiko, Garcia hvata rukama izvan 16 i ništa. Sudija gurao uefalonu koliko je mogao..
E.B
Gdje su pomogli cuj ga jesi smijesan pa vama kad se pomogne vi to nikad nevidite tako je kod vas Pogledaj nekoliko zadnjih utakmica pa ces da vidis ljudi su prosli dalje nemas Sta vise da pricas
user1624121158
Gdje sudije pomognu barci? U La Ligi, Realu gotov svake sezone sude duplo vise penala nego Barci. Barca osvaja titula protiv cijele države Španjolske, sudija, saveza, Pereza, Reala... Svaka titula Barcelone u toj ligi je povijesna.
E.B
Evo ga poceo si plakat sad opet sudija kriv joj neznas vise Sta da pricas mamlaze jedan idi spavaj proslo ti vrijeme davno
user1624121158
Real Uefadrid je najveća prevara na svijetu. 90% titula su uzeli preko sudija. Ne moze im niko ništa jer sarađuju sa sudijama, Spanskim savezom i Uefom, a predsjednik Španskog saveza je navijač reala, a to i ne krije.
E.B
Jesu jesu papagaj nista drugo I neznas pricat idi sine spavaj uefalona
kurjak
@user1624121158 Samo mi reci ustaneš li kad izgovoriš Real Madrid?
kurjak
@user1624121158 Samo mi reci ustaneš li kad izgovoriš Real Madrid?
Sinkronizirani
jamal pojma nema
Mi_Ro
Ovi kmekavci iz Španije prelaze svaku mjeru i granicu. Ko o čemu oni o suđenju......(mislim na sve 3 ekipe Barcelonu, Real,Atletico)
ratip irats
Veceras je sudija bio 12 igrac AM!! Otezo i zatezo ko i Simeonova bratija. Dali vise golova i prosli, ali njihov fudbal je patnja ziva, sve na ivici belaja...
Adrian
Zamisli opet sudija kriv, show program.
spale
Penal u obje tekme stim ya drugu tekmu crveni ya golmana
adointer
Znači Sljivo ipak je bila pljačka... Ljudi u nevjerici hahah
user1744831080
E kako je smiješan ovaj novinarcic, ti je strašno hahah
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.