Barcelona se provukla na San Mamesu

Novi trijumf Katalonaca

Španski prvak Barcelona pobijedila je kao gost na San Mamesu Athletic Bilbao s minimalnih 1:0.

Odličan meč odigrala su ova dva tima, a na kraju je Barca uz dosta muke došla do nova tri boda.

Do vodstva su stigli u 21. minuti. Lijepu asistenciju Arde Turana je u pogodak pretvorio Ivan Rakitić za prednost od 1:0.

Međutim, nastavak donosi nekoliko odličnih šansi za domaće. Redale su se prilike pred golom Ter Stegena, ali jednostavno lopta nije htjela u gol.

Mogao je u nastavku Messi završiti posao u ovom meču, ali nije uspio. Ni Athletic s druge strane nije uspio stići do gola, iako su imali nekoliko sjajnih prilika, pa je do kraja ostalo 1:0 za Barcu.