BATE minimalno, Nastiću 90 minuta

Vrijedna pobjeda

S. Mlaćo

BATE Borisov bh. reprezentativca Bojana Nastića nastavio je sa sjajnim igrama u bjeloruskom prvenstvu.

BATE drži lidersku poziciju, a danas je slavio na svom terenu protivo Isloch sa 1:0.

Domaći su poveli sa 11 metara u 39. minuti kada je pogodio Milić, te je to bilo sve od pogodaka u ovom meču.

Gosti su u 61. minuti ostali bez Yansanea koji je pocrvenio za tri minute, te nisu mogli da ugroze gol lidera. Pred sami kraj meča dobili su i drugi crveni karton.

Bojan Nastić je na terenu proveo svih 90 minuta te potvrdio dobru formu.

BATE ima tri boda prednosti nad drugoplasiranim Energetikom.