
Novo kolo u Bundesligi otvoreno je ubjedljivim trijumfom Bayerna koji je na startu petog kola večeras savladao Werder iz Bremena rezultatom 4:0.
I prije susreta Bayern je bio veliki favorit, samo je bilo pitanje s kojim će rezultatom završiti utakmica.
Tako se i Bayern postavio od samog početka, imali su posjed, prilike, a do prvog slavlja čekali su 22. minut.
U pomenutoj minuti, Tah je asistirao, a Diaz pogodio za 1:0.
Taj rezultat je na semaforu bio sve do finiša prvog poluvremena kada je dosuđen penal za Bayern u 45. minuti.
Loptu je na bijelu tačku stavio Harry Kane i bio siguran za 2:0.
Oglasi
Kane je na sceni bio ponovo sredinom drugog poluvremena.
U 65. minuti nova dobra akcija Bavaraca, Diaz nakon gola upisuje sada i asistenciju, a Kane postiže svoj drugi gol večeras za 3:0.
Tu nije bio kraj golijadi. U 88. minuti Laimer se upisuje u strijelce, to je bilo 4:0 za Bayern
Bayern je lider sa 15 bodova iz pet utakmica i još uvijek su perfektni na startu nove sezone.
Na drugoj strani, Werder je na 14. poziciji sa četiri boda iz pet odigranih susreta.
Bundesliga, 5. kolo:
Bayern Munchen - Werder Bremen 4:0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.