Baždarević remijem startao u Ligue 2

Ajaccio i Paris FC podijelili bodove

Bivši selektor reprezentacije BiH Mehmed Baždarević danas je debitovao na klupi Paris FC-a u Ligue 2.

Na otvaranju sezone Baždarević je s Paris FC-om gostovao kod Ajaccija, a konačan rezultat susreta na kraju je glasio 1:1.

U ovom meču prvi je do prednosti stigao Paris FC golom koji je u 32. minuti postigao Nomenjanahary, međutim do kraja domaći su uspjeli izjednačiti. Baždarevićevom timu pobjedu je u 64. minuti 'ukrao' Blayac postigavši gol za konačnih 1:1.

Ajaccio je, dodajmo i to, susret završio s deset igrača nakon što je u finišu utakmice drugi žuti karton dobio Boupendza.