Benfica izvukla pobjedu u Estorilu

Portugalska Primeira

Nogometaši Benfice slavili su minimalnu pobjedu na teškom gostovanju u Estorilu.

Benfica je stigla do četvrte pobjede i tako došla na treću poziciju, ali i dalje je u zaostatku za vodećim Portom pet bodova, dok drugoplasirani gradski rival Sporting ima tri boda više.

Već u 10. minuti Lima je glavom loptu poslao u mrežu domaćih, a u samoj završnici prvog dijela isti igrač nije upio da pogodi sa bijele tačke.

Rezervista Oscar Cardozo je u 72. minuti ispravio njegovu pogrešku i donio sigurnijih 2:0 svojoj momčadi, a minutu kasnije Balboa smanjuje na 1:2, no Estoril nije uspio izbjeći poraz.