Nije želio ništa da otkrije

Benitez lukavo izbjegao priču o De Gei

Edmir Škorić

Rafael Benitez ne želi da priča o Davidu de Gei.

Benitez je danas stigao u Madrid, potpisao je trogodišnji ugovor, obratio se javnosti i obećao titule, a novinare je zanimali samo jedno - pojačanja. 

Pitali su Rafu, koji je u Realu naslijedio Carla Ancelottija, da li će dovesti Raheema Sterlinga i koliko je realno očekivati da se postigne dogovor s Unitedom o transferu De Gee.

Na pitanje o Sterlingu Benitez je kazao kako to “nije nikakva tajna” i da je Liverpoolov ofanzivac jedan od primarnih ciljeva. 

A De Gea?

Potražite više informacija na temu La Liga:

“Sviđa mi se način na koji ste pokušali izvući neke važnije informacije, ali na vrijeme ćemo sve ocijeniti. Danas vam nećemo govoriti o imenima i o detaljima”, kazao je Benitez. 

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Real Madrid Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.