Benko pogodio u novom kiksu Olimpije

Prva liga Slovenije

Olimpija je u Ljubljani, u susretu 25. kola Prve lige Slovenije, remizirala protiv Kopera (1:1).

Olimpija gubi korak za Mariborom i sada ima devet bodova manje od svog rivala.

Domaći su poveli golom bivšeg igrača Sarajeva Leona Benke u 19. minuti, ali je Koper golom Paljka u 54. minuti došao do boda.

Za goste je 90 minuta igrao bivši bh. reprezentativac Senijad Ibričić, branio je bivši golman Želje Antolović, a u sastavu je bio i Sandi Križman, također nekadašnji igrač Plavih s Grbavice.

Koper je šestoplasirani tim u Sloveniji sa 35 bodova, a u narednom kolu ugostit će Krško.