Bez pobjednika u okršaju finalista Češkog kupa

Mlada Bolesav i Jablonec odigrali 1:1

U srijedu su na programu preostali susreti 28. kola češke lige. Završeno su četiri susreta, od čega tri bez pobjednika.

Jučer su svoje utakmice odigrali Hradec i Pribram (0:0), te Slovan i Teplice (3:1). Finalisti Kupa Mlada Boleslav i Jablonec su odigrali neriješeno 1:1. Johana je u 25. minuti bio strijelac za domaću ekipu dok je Hubnik u 63. postavio konačnih 1:1.

Posljednjeplasirane Češke Budejovice deklasirane su u Pragu od Slavije s 3:0. Hat-trick za domaćina postigao je Micola.

Jihlava je golom Simoneka u 31. minuti povela protiv Slovačkog, ali samo pet mintua kasnije Došek je postavio konačan rezultat. Banik i Dukla su remizirali 2:2.