Bh. kadeti nadigrali vršnjake iz Rusije

UEFA razvojni turnir

O. Lekić

Danas je u finskom gradu Eerkkila u drugom kolu UEFA razvojnog turnira „U-16“ reprezentacija BiH sa 3:2 pobijedila odgovarajuću selekciju Rusije.

Rusi su poveli u 13. minuti preko Gruleva, a izjednačenje našem timu donosi Ševkija Resić u 24. minuti iz jedanaesterca.

Luka Knežević u 45. minuti postiže pogodak za 2:1, ali samo dva minuta poslije Latchevich izjednačuje rezultat. Pobjedu izabranicima Sakiba Malkočevića donio je Tomas Dadić u 78. minuti susreta.

U posljednjem kolu turnira naši kadeti će se sastati sa Finskom 1. maja u 11 sati.