Bilićev Bešiktaš maksimalan, Elazig bolji od Konye

Turska Super lig, 4. kolo

Fudbaleri Bešiktaraša, lidera turske Super lig, i nakohn četvrtog kula tamošnjeg prvenstva imaju maksimalan učinak od četiri pobjede i dvanaest osvojenih bodova.

Zahvaljući sjajnoj igri i pobjedi od 3:0 na vrućem gostovanju u Bursi izabranici Slavena Bilića jedini su tim, uz gradskog rivala Salatasaray, koji u dosadašnjem dijelu prvenstva ne zna za poraz.

Već od 14. minute golom portugalskog internacionalca Huga Almeide tim iz Istanbula stigao je do vodstva. Koje je u 37. minuti uduplao Sivok.

Strijelac gola za konačnih 3:0 bio je Escude u 64. minuti susreta.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

U drugom susretu koji se igrao u isto vrijeme Elazigspor je pred svojom publikom sa 2:0 bio bolji od Konyaspora.