Bloudek: Borac je fenomenalan

Reakcije nakon derbija

Bloudek: Borac je fenomenalan

Adnan Beganović

U derbiju 7. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Boracje u Bnaja Luci sasvim zasluženo svladao Zrinjski, a nakon susreta oba trenera su se složila da su domaći u ovom trenutku kvalitetniji.

"Zasluženo smo slavili. Zrinjski je bio odličan u prvom poluvremenu, no u u drugom dijelu mi smo dodali gas i zasluženo smo slavili. Međutim, u ovom susretu pokazalo se zašto je fudbal na svoj način zanimljiv. Naime, i pored naše dominacije Zrinjski je pred sami kraj mogao poravnati, no na našu sreću nije, da bi mi u narednom napadu poentirali. Drago mi je što smo obradovali naše navijače, a pravo da vam kažem pribojavao sam se ovog susreta, no to nikako nisam htio pokazati igračima", rekao je trener Borca Vlado Jagodić.

"Čestitam Borcu na zasluženoj pobjedi. Nadigrali su nas u svim elementima fudbalske igre i sasvim zasluženo su slavili. U prvom dijelu smo uspjeli parirati Borcu, no u drugom su Banjalučani pokazali svoju snagu. Nismo uspjeli pratiti ritam Borca i mislim da u ovom trenutku je malo ekipa koje to mogu. Kod 1:0 imali smo priliku, no nismo je iskoristili. Avdukić je sjajno odbranio i tom odbranom je odlućio utakmicu", rekao je trener Plemića Marin Bloudek.

Zaprati HŠK Zrinjski, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
HŠK Zrinjski Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.