Jedan od derbija 23. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine sutra će na Pecari odigrati Široki Brijeg i Sarajevo, a trener domaće momčadi Marijan Bloudek uvjeren je da će njegovi izabranici doći do nove pobjede.
"Sastaju se drugoplasirana i trećeplasirana momčad prvenstva i možemo reći da se radi o derbiju. Utakmice Širokog i Sarajeva uvijek su bile kvalitetne, a nadam se da će tako biti i ovaj put. Očekujem dobru fudbalsku predstavu i našu pobjedu", istakao je trener Širokobriježana, Marijan Bloudek.
"I mi i Sarajevo smo spremni za ovu utakmicu i nadam se da ćemo pokazati javnosti da smo zasluženo u vrhu. Na Džidića i Jurčića najvjerovatnije nećemo moći računati, ali situacija sa povrijeđenim i suspendovanim igračima je bolja nego ranije", dodao je trener Širokog Brijega.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.