Bomba na St. James Parku: Spektakularan gol Maddisona

Leicester vodi sa 0:2

E. Čaušević

Fudbaleri Leicestera igraju trenutno u gostima protiv Newcastlea meč 21. kola Premiershipa.

Leicester nakon prvog poluvremena vodi sa 2:0 nakon što su gosti iskoristili dvije nevjerovatne greške igrača Newcastlea.

Prvo je u 36. minuti sjajan gol postigao dojučerašnji igrač Svraka, Ayoze Perez, nakon očajne greške odbrane, a samo tri minute kasnije bilo je 0:2.

Perez je ponovo iskoristio užasnu reakciju odbrane Newcastlea i uposlio Maddisona koji je s vrha kaznenog prostora postigao fantastičan gol. Majstoriju igrača Leicestera možete pogledati OVDJE.