Borac stigao do prednosti, a Sloboda ekspresno izjednačila

U Banjaluci je sada 1:1

E. Čaušević

Borac i Sloboda igraju trenutno meč 19. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Borac je bolje otvorio utakmicu i stvorio je nekoliko prilika na početku meča, ali golova nije bilo.

Ipak, domaći tim je uspio da iskoristi bolju igru i nakon pola sata utakmice dođe do prednosti.

Borac je u 34. minuti uspio da slomi otpor Slobode i povede sa 1:0. Vojnović je šutirao. Bukvić je loše reagovao i odbio je loptu do Jove Lukića koji zabija za 1:0.

Međutim, samo tri minute kasnije Sloboda je uspjela da dođe do izjednačenja protiv Borca.

U centru pažnje našao se Predragović koji je sjajnim udarcem s dvadesetak metara pogodio mrežu banjalučkog tima za 1:1.

Zaprati FK Sloboda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: