Borussia pregazila Hannover pred domaćim navijačima

Domaći upisali prvi trijumf ove sezone

Borussia Moenchengladbach dočekala je večeras u okviru drugog kola Bundeslige na svom terenu Hannover. Domaćin je slavio 3:0.

Domaćin je poveo u 20. minuti utakmice. Strijelac je nakon asistencije Raffaela bio Max Kruse.

Pokušao je gost brzo doći do poravnanja, ali je udarac Husztija neprecizan.

Domaći su zaprijetili u 36. minuti susreta preko Hermanna, ali je ostalo 1:0.

Posljednju priliku u prvom poluvremenu imali su domaći, ali je ovaj put zaustavljen Juan Arango.

Domaći nakon samo sedam minuta igre u nastavku susreta dolaze do dva gola prednosti, a strijelac je Kramer.

U 66. minuti susreta Borussija dolazi do tri gola prednosti, a strijelac je Daems. Borussia je do kraja odigrala rutinski, te je upisala zaslužen trijumf.