Borussia razbila Werder, Hajrović nije igrao

Bundesliga

Borussia Moenchengladbach deklasirala je Werder s 4:1 u trećem kolu njemačke Bundeslige.

Borussia se svojim navijačima danas iskupila za težak poraz od Cityja u Ligi prvaka (4:0), pa je s 4:1 savladala Werder.

Sve golove domaći tim je postigao u prvih 45 minuta, a po dva su postigli Torgan Hazard i Rafael.

U nastavku je Werder smanjio preko Gnabryja u 73. minuti, a u 80. je Johansson dobio direktan crveni karton u timu gostiju.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Borussia ima šest bodova nakon dva kola, dok je Werder na dnu sa tri poraza i sa gol razlikom 2-12.