Borussia slavila, Bičakčić skrivio jedanaesterac

Milioneri došli do prve pozicije na tabeli

Borussia Dortmund dočekala je danas u okviru drugog kola Bundeslige na svom terenu Braunschweig našeg Ermina Bičakčića. Domaćin je slavio 2:1.

Prvu priliku na susretu imali su domaći, ali je udarac Mhitarijana neprecizan.

Isti igrač zaprijetio je i u 14. minuti susreta, ali se rezultat ne mijenja.

U 29. minuti susreta prilika za Sahina, ali je ostalo bez promjene rezultata.

Imali su i gosti svoje prilike u prvom poluvremenu. U 33. minuti susreta zaprijetio je Theuerkauf, ali rezultat se ne mijenja.

Posljednju pravu priliku u prvih 45 minuta imao je Jackson, ali su mreže nakon prvih 45 minuta mirovale.

U 51. minuti susreta zaprijetio je Bender, ali se rezultat nije mijenjao.

Isti igrač je imao priliku u 62. minuti, ali je ostalo bez golova.

Domaći prijete u 67. minuti susreta preko Aubameyanga, ali mreža Braunschweiga i dalje miruje.

Domaći u vodstvo dolaze u 75. minuti susreta, a pogodak je postigao Jonas Hofman nakon prelijepe asistencije Hummelsa.

U 86. minuti susreta naš reprezentativac Ermin Bičakčić skrivio je jedanaesterac, a Reus postiže pogodak sa bijele tačke.

Braunschweig je postigao pogodak u 88. minuti susreta, a strijelac autogola je Lewandowski.