Bosanac obilježio utakmicu: Mehanović prelijepo pogodio i asistirao u pobjedi Ordabasyja

Rođeni Srebreničanin dugo će pamtiti ovaj meč

Ordabasy je sinoć protiv gruzijskog Torpeda potvrdio prolaz dalje u Evropskoj ligi.

Tim iz Kazahstana u prvom meču je slavio 1:0, a sinoć 2:0 i tako zasluženo prošao dalje.

Sjajnu partiju pružio je bh. internacionalac Mirzad Mehanović (26), inače rođeni Srebreničanin.

Mehanović je ušao u igru u 72.minuti, a samo devet minuta kasnije na prelijep način matirao domaćeg golmana i načeo rivale.

Posao je u četvrtoj minuti sudijske nadoknade završio Badibanga. Asistent je bio upravo Mehanović.