Bosna za pola sata razbila Mramor, strijelci raspoloženi

Druga liga Sjever, 22. kolo

Fudbaleri Bosne iz Kalesije pobijedili su Mramor s 4:0 u susret 22. kola Druge lige Sjever.

Tim iz Kalesije je za pola sata postigao četiri gola i tako je riješio pitanje pobjednika.

Poveli su u osmoj minuti kada je Tabalović pogodio za 1:0, da bi potom Šljivić u 14. minuti povećao prednost na 2:0.

Mešić je pet minuta kasnije povisio na 3:0, da bi u 29. minuti Šljivić svojim drugim golom danas postavio konačnih 4:0.

Šest pogodaka viđeno je u Brčkom gdje je Dizdaruša pobijedila Prokosoviće s 4:2, a pet u Malešićima gdje je Mladost savladala Dinamo s 4:1.

Gradina je niz loših rezultata prekinula pobjedom nad Slogom iz Tojiša od 2:0.

Druga liga Sjever, 22. kolo:

Bosna - Mramor 4:0 (Tabalović 8', Šljivić 14', 29', Mešić 19')

Mladost - Dinamo 4:1 (Škrebo 43', Šako 52', Buljubašić 77', Duraković 90' / Kobaš 47')

Potražite više informacija na temu Druga liga Federacije BiH - Sjever:

Dizdaruša - Prokosovići 4:2 (Fejzić 3', 17', Lejlić 49', Musić 72' / Ahmetović 8', 24')

Gradina - Sloga Tojšići 2:0 (Smajlović 52', Hodžić 90')