Brazil gubio pa stigao do pobjede protiv Češke

Gabriel Jesus je bio strijelac dva gola

S. Pašalić

Reprezentacija Brazila je večeras odigrala prijateljsku utakmicu protiv Češke i stigla do pobjede 3:1.

Češka je šokirala Brazil u 37. minuti kada je Pavelka postigao gol za vodstvo od 1:0, a bio je to i rezultat prvog poluvremena.

Početkom drugog poluvremena Brazil stiže do izjednačenja kada je Firmino u 49. minuti pogodio za 1:1.

Brazil je nakon toga nastavio sa napadima, a to mu se isplatilo u 83. minuti kada je Gabriel Jesus pogodio za vodstvo Brazila od 2:1.

Konačni rezultat od 3:1 je postavio Gabriel Jesus koji je u 90. minuti stigao do svog drugog gola.