Marquinhos strijelac drugog gola

Osmina finala Copa Libertadores

M. Maksimović

Brazilski klubovi su nakon uspješne srijede, nastavili sa dobrim partijama i večer kanije.Tako je
Fluminense na svom terenu nadigrao Libertad 3:1,dok su Peñarol i Internacional remizirali odigravši 1:1.

Dvoboj u Riju je imao pomalo čudan tok, Fluminense je vodio od 3.minute golom Moure i taj rezultat je na semaforu stajao sve do 59.minute kada Vicente Gamarra vraća utakmicu na početak.Presudne tri minute za goste su stigle u periodu od 71.do 74.minute.Tada Fluminense golovima Marquinhosa i Daríja Conce stiže do sigurne pobjede 3:1.Mathías Corujo je bio strijelac gola u 36.minuti za vodstvo Peñarola 1:0, ali je goste izvukao Leandro Damiao nakon solo akcije sa efektnim završetkom.