Brčko Zdravlje bolje od Željezničara

Premijer futsal liga BiH

S. Mlaćo

Posljednji meč 5. kola Premijer futsal lige BiH donio je duel novajlija u premijerligaškom društvu, futsalera Brčko Zdravlja i Željezničara.

U veoma zanimljivom meču domaći su slavili rezultatom 5:3, a nakon 11. minuta imali su vodstvo 2:0 pogocima Kokića i Tanaskovića.

Željo se nije predavao pa je Gekić smanjio u 11. minuti na 2:1, ali na dva gola razlike prednost je nakon samo pet minuta vratio Ćulum. Do kraja sigurna igra domaćih te pogoci Buljubašića i Aleksića, dok je het-trick za Sarajlije upisao Emir Gekić.

Bila je ovo druga pobjeda za Brčko Zdravlje, dok je Željezničar ostao na jednoj.