24

Komentari (24)

dinass
Kako Var nije vidjeo da je Loris hodao vannsesnest sa loptom u rukama?Trebali su crveni dobiti u 10 minuti.
Torres9
Ide mi vala na k..ono Pjanicevo trazenje na lopti gdje se duva ,
damir83
Stevanović igra sjajno u Švici šteta što ga nema a momak je i brz …
damir83
Kakava je ovo kanta ovaj Cipetić ?
dinass
Kanturina,mislim da se Mbape.vise.namuci dok cunj zaobidje
EmirEmir111
Ne zna covjek da li je veca kanta Cipetic ili ovaj Loncar vise.. sreca pa nisu igrali od pocetka, pogotovo Loncar.
miki30
Sve sami selektori, šta psujete čovjeku bezveze? Prije utakmice ste svi rekli 3, 4 : 0 za Francuze! Sad vam i ovo nevalja, opet vi bolje znate? Nije ni čudo što nas neće drugi trenirati, odmah po mami udarate.
laky187
Da eto, Petev je zaslužan za ovo. Hajd ne dipr, momci izgaraju na terenu, sta onaj felšo ima sa tim uopšte. Pica obična...
miki30
Et ja i ti imamo nešto sa ovim sigurno.
laky187
**** li ti Loncar majku Petev, čovjek je izgubio 4 lopte u 3 kontakta. Kakav si ti debil od trenera. Imam igrača više mjesto da uvedeš Krunica da da pas ti uvodis poluigrača.
Hordas_Aristotel
Vico...menadzeri...znas kako to vec ide...ONAKAV KRUNIC DA MU SJEDI NA KLUPI...
Neddim1
povrijedjen je Krunic, ne serite, nemamo bolju zamjenu
zgembo.popuslic
Samo da *ebem majku Petevu, kad se lomi utakmica i kad smo malo ko stisli francuze on uvodi mrtvog Loncara ne bi li ovaj sta pokazo da se lakse proda, fujj
Neddim1
Sta vam je momak igra u Ferencvarosu, sta serete strucnjaci, boljeg nemamo trenutno a Krunic je povrijedjen
Aston9
Pashice moj Lončar se prije mjesec dana prodao u Ferencvaros za 2,5 miliona. Polako, nemoj odmah frku dizati.
Malmi_Suomi
Prvaci svijeta jbtttttttt a očigledno NAM još uvijek ne mogu ništa. Ima još 15 minuta pa vidjet ćemo. Ali gol Džeke vrijedi 3 gola pisanog Grizmana . Hajmo 1 : 2 za NAS
ABD MAJSTORE...REALNO BILI SMO BOLJI I U PRVOJ, A EVO SAD I U DRUGOJ UTAKMICI...VOLIM TE BOSNO !!!
zevs
lošije igramo sa igracem više
Rajvosa2019
Crveni cist kao suza , jedina i korektna odluka od sudije
ayd
Osim ona situacija kod gola francuza da li je bio korner ili ne, sve ostalo je covjek vrhunski odsudio
Seljačina i KRKAN...5 UTAKMICA SUSPENZIJE...