Burch protiv Brčko Distrikta upisao drugu pobjedu

A1 liga, šesto kolo

Edmir Škorić, foto: A. Berbić

Košarkaši Burcha slavili su protiv Brčko Distrikta u meču šestog kola A1 lige rezultatom 83:63.

Burch se mučlio u prvom dijelu, ali je na kraju stigao do uvjerljive pobjede u dvorani Ramiz Salčin na Mojmilu.

Dobro su domaći otvorili utakmicu i nakon 10 minuta vodili su 25:15, ali se u drugom periodu igre gostujući sastav uspijeva vratiti, te čak voditi na poluvremenu sa 36:35.

Igrači Burcha ubacili su u brzinu više u nastavku, pa su s lakoćom došli do druge ovosezonske pobjede, dok je Brčko Distrikt upisao peti poraz.