Caen nanio novi poraz Lyonu

Francuska Ligue 1

Fudbaleri Caena slavili su pobjedu na današnjem meču 20. kola francuske Ligue 1 protiv Lyona sa 3:2.

Domaći su sjajno otvorili meč te su poveli već nakon osam minuta igre i to autogolom Corneta. Na 2:0 povisio je Santini sa penala u 29. minuti, ali samo šest minuta kasnije također sa penala je uzvratio Lacazette.

Isti fudbaler je u posljednjopj minuti prvog dijela igre donio izjednačenje svom timu i to nakon asistencije Corneta. Nastavak meča donio je još jedan pogodak i to u mreži gostiju, a strijelac za pobjedu domaćih bio je Santini u 61. minuti.

Caen je nakon ove pobjede skočio na 15. mjestu Ligue 1 sa 21 bodom, dok je Lyon ostao na 4. mjestu sa 34 boda.