
Caicedo je sve jasno pokazao
Britanski rekord je trebao biti oboren: Liverpool dogovorio sve sa Brightonom, ali...
Moises Caicedo će napustiti Brighton, to je jasno svima, ali pitanje je gdje će nastaviti svoju karijeru.
Naime, samo dva kluba ostala su u borbi za njegov potpis, a radi se o Liverpoolu i Chelseaju.
Upravo ove dvije ekipe sinoć su poslale svoje ponude za Caiceda. Chelsea je poslao 115 miliona eura, a Liverpoola 127 miliona eura.
Chelsea je odlučio da neće povećati svoju ponudu, tako da je uprava Brightona prihvatila ponudu od Liverpoola.
Sve je potvrdio i Jurgen Klopp, koji je izjavio da je ponuda prihvaćena, te da će ubrzo biti zakazani ljekarski pregledi.
Ipak, nešto čudno se desilo nakon toga. Naime, engleski mediji prenijeli su da je Caicedo odbio prelaza u Liverpool.
Oglasi
Sve je prenio Fabrizio Romano koji tvrdi da Caicedo želi samo u Chelsea.
"Moises Caicedo zapratio je Chelsea na Instagramu.
[twitter]https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1689974411103805440[/twitter]
Veoma je jasan, on želi samo u Chelsea", napisao je Romano.
Podsjetimo, Caicedo je u januaru bio na korak od prelaska u Arsenal, ali Brighton ej tada odbio sve ponude Topnika za njega.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.