20

Komentari (20)

Ters
Honduras
Taceoni
Baš te kradu Asmire dva gostovanja u Sarajevu dva crvena al te kradu
zvjezdan10
Taceoni
amadeus21
Što bi kone rekle, Tino je bolji hahahahahaha
nedoni46
Polahko moj ti, nije ni Semir igro dobra 2 mjeseca kad je došao
Unikat
Zar nisi kono na utakmici? Pusti se ti Aktuelnog osvajaca duple krune i trenutnog lidera ;)
ludilobrale
Pa dobri moj jel Stilic bio reprezentaciji jel proglašen najboljim i u jednoj ligi koju on tituli ima. U Poljskoj igrao u Turskoj sjedio na klupi
Kasikara
Sta nije igro ?? Igro odmah na derbiju debitovo jos je dao loptu za cetvrti ili peti go konama,kakva dva mjeseca crni covjece.
Kasikara
Valjat ce i vama Tin sigurno
nedoni46
Pa kad je došao pogledaj a kad je derbi bio hahahahah
PabloEscobar
Prvo se informisi pa onda pisi.
Kasikara
Dosao 2 avgusta a derbi bio 31 avgusta kakva dva mjeseca bolan hahaha
nedoni46
Fol je da nije odmah zaigrao jer nije mogao da hoda
PabloEscobar
Jel otisao Azmir iz loze?
Majstor_ZE
Svaka cast, Stilic je veliki majstor
Armin29
Samo_Realan
Vedad.os
Gasi XBox preso igricu
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.