Celta potopila Atleticove zvijezde za šest minuta
(Foto: EPA)

La Liga, 3. kolo

Celta iz Viga pobijedila je Atletico Madrid sa 2:0 u susretu 3. kola španske La Lige.

Iako je madridski tim u ovaj meč ušao kao favorit, Celta je još jednom pokazala da je pravi "ubica" velikih timova.

Dominirao je tim iz Madrida u prvom poluvremenu. Imali su veći posjed lopte, nekoliko dobrih šansi, ali se na odmor otišlo bez golova.

Nastavak meča donosi dominaciju Celte koja za samo šest minuta igre u drugom poluvremenu postiže dva gola.

Već u prvom napadu Gomez koristi lošu reakciju Godina i pogađa za prednost Celte od 1:0 u 46. minuti meča.

Šest minuta kasnije novi gol u mreži Oblaka. Iago Aspas je pogodio na asistenciju Gomeza za 2:0.

VAR je spriječio pravu katastrofu tima Diega Simeonea jer je poništen gol domaćim, gosti su ostali i sa igračem manje nakon što je isključen Savić i na kraju Atletico nije napravio ništa u ovom meču.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Ostalo je 2:0 i tim iz Viga je došao do druge pobjede u sezoni i sada imaju sedam bodova.