Celtic savladao Glasgow Rangers

Old Firm derbi pripao Celticu

U drugom kolu play-offa za šampiona Škotske, Celtic je u velikom derbiju na svom Celtic Parku savladao Glasgow Rangers sa 3:0.

Old Firm derbi je gledaocima ponudio dobru igru i tri pogotka, sva tri u mreži Alana McGregora.

Do prvog pogotka Celtic je došao u 17. minuti preko defanzivca Mulgrewa. Vodstvo je udvostručio Commons u 31. minuti i sa rezultatom 2:0 se otšlo na odmor.

U drugom poluvremenu se nastavila dominacija Celtica koju je pogotkom u 54. minuti krunisao napadač Hooper.

Do kraja je Celtic mudro zatvorio prilaze golu i tako uspio da slavi nad velikim rivalom.

szólj hozzá: Celtic Rangers 3:0 ALL GOALS