Komentari (7)

Nimre9
Ne ide bez penala aa mučenici crveni, pozdrav sudijama .
Eno30
Steta dobra tekma jak tempo samo su golovi izostali. Obe ekipe su bile podjednake golmani na visini zadatka pogotovo Mendy branio je neke dobre sanse a de Gea je isto imo neke odbrane ali mislim da je odbrana Manchestera bila na visini zadatka
felix__27
A drug moj da si mi živ i zdrav sta ti je dobro bilo? Prvo poluvrijeme dva šuta sa distamce,a drugo poluvrijeme trun agresivnije 2 žuta kartona par prilika jedna da valja. Konstantno mrljanje lopte i trčanje bez ikakve namjere. Obe ekipe zadovoljne bodom i igrale na BOD.
Eno30
Pa drug to je derbi pa igro se zestok tempo trcalo se a plus cuva se gol Manchesteru je vise odgovaro ovaj bod on ne moze ganjat city ali zeli sacuvat drugo mjesto i ako su imali dobru kontru u 89 minuti da je mc Tomeny ubacio kako treba. Pa jel tebi samo dobra tekma ako frcaju golovi. Tuchel kako je preuzeo Cehelsea igraju drugacije ne primaju puno golova postali su bas cvrsta ekipa
ArmiNN
Bez puno rizika,pokusaji,golmani na mjestu,i penal za Utd jer u Eng se svira svašta onda je ovo penal i to cist
MUFCDOGROBA
Sto dislajkujete momku kometar? Jel slago nesto?
ArmiNN
Pa to rade Liv fanovi?jer za njih treba utd i City izg 3-4utakmice da bi nas stigli...al et pusti im veselje,sta je se Liverpoolu prošle godine sviralo,ovo je mila majka danas