Chelsea slavio: Ivanović i Lampard srušili Wigan

Pobjeda Plavaca

Adnan Beganović

Aktuelni evropski prvak, londonski Chelsea, sjajno je otvorio novu premierligašku sezonu.

Naime, Plavci su na gostovanju sa 2:0 pobijedili Wigan, a pitanje pobjednika odlučeno je već na samom početku susreta.

Već u 2. minuti Ivanović na asistenciju Hazarda pogađa za 1:0, da bi pet minuta kasnije Lampard iz jedanaesterca postigao pogodak za kasnije će se ispostaviti konačnih 2:0.

U narednom kolu Chelse na svom terenu igra protiv Newcastlea, dok Wigan gostuje kod Sauthamptona.

Zaprati Chelsea, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: