
U utakmici za treće mjesto Memorijalnog turnira "Mirza Delibašić", Cibona je za jedan poen bila bolja od domaćih košarkaša Bosne (67:66).
Košarkaši Bosne odigrali su dobru utakmicu, no nije bilo koncetracije u samom finišu. Domaćin je imao i napad za pobjedu, no nije ga iskoristio, pa su slavili gosti iz Zagreba.
Najbolji kod Cibone su bili Drago Pašalić sa 16, Bojan Bogdanović sa 15 i Tomislav Zubčić, a kod Bosne Jermain Dixon sa 17, Eldin Čamdžić sa 14, te Elmir Zimić sa 12 poena i 9 skokova.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.