Predsjednik Palerma o Ronaldinhovom transferu

Cipullo: Problem je u Milanu

Edmir Škorić

Predsjednik brazilskog Palmeirasa Gilberto Cipullo ljut je na čelnike Milana, zbog toga što nisu dopustili Ronaldinhu prelazak u Palmeiras.

Brazilski mediji su već bili objavili transfer Ronaldinha u Palmeiras, ali su sa San Sira u posljednji čas odustali, te brazilskog playmakera odlučili zadržati u klubu i narednu sezonu.

"Problem u vezi pregovora s Ronaldinhom nije u Palmeirasu, već u Milanu. Italijanski klub ga je želio pustiti samo za odštetu od 11 miliona eura", kazao je Cipullo, dodavši:

"Ne samo da je ta cijena apsurdna, već je i neodrživa za klub".

Cipullo je na kraju istakao kako će Ronaldinho inzistirati na povratku u rodni Brzail, ukoliko ga Milan odluči pustiti.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.