Ćiro: Hrvat sam i tim se ponosim, ali nema gorih od nas

Ćiro: Hrvat sam i tim se ponosim, ali nema gorih od nas

Nekadašnji selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Miroslav Blažević izjavio je u razgovoru za agenciju Anadolija da se ipak ne namjerava povući iz fudbala kako je nedavno najavio.

"Bio sam revoltiran kada sam to rekao, ali kada sam prespavao rekao sam da niko nije vrijedan mog zadovoljstva, a ja moram raditi. Ja znam da sam trenutno najbolji trener i to će kad-tad osjetiti oni koji su me prevarili, a u biti su sebe prevarili', kazao je stručnjak.

Blažević nije želio govoriti o konkretnim razlozima svađe u klubu.

"Ja sam Hrvat i ponosim se time da sam Hrvat, ali mislim da nema gorih ljudi na svijetu od nas. Svi su solidarniji jedni prema drugima od nas: i Srbi i Makedonci i Slovenci... mi ne. Jako sam žalostan zbog toga. Bio sam u Kini, u Iranu, u cijelom svijetu, i uvijek sam imao nostalgiju prema Hrvatskoj, a kada dođem ovdje shvatim da je nostalgija bolji izbor", dodao je Ćiro.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najčitanije iz kategorije