Cocalić strijelac u pobjedi Panioniosa

Fudbalsko prvenstvo Grčke

Nekadašnji fudbaler sarajevskog Željezničara Edin Cocalić bio je strijelac u pobjedi svoje ekipe Panioniosa na gostovanju kod Pas Giannina.

Ovosezonsko pojačanje grčke ekipe Panioniosa Edin Cocalić nije mogao poželiti bolje otvaranje utakmice, nakon što je zatresao protivničku mrežu već u sedmoj minuti utakmice. Panionis je nastavio furiozno, pa su u 18. minuti poveli sa 2:0 golom Riere.

Međutim, ubrzo je uslijedio preokret domaćina, koji su prvo smanjili na 1:2 u 30. minuti golom Mendrinosa, da bi na 2:2 izjednačio Saitiotis minutu prije odlaska na odmor sa bijele tačke. Ipak, pun plijen gostima donio je u 85. minutu Maniatis.

Nakon 23. odigrana kola grčkog fudbalskog prvenstva, Panionios se nalazi na desetom mjestu sa 28 osvojenih bodova.