Cocaliću 90 minuta u trijumfu Panioniosa

Grčka Superliga, 15. kolo

Prva dva susreta 15. kola grčke Superlige odigrana su u Ateni i Ioannini.

U Ateni je Panionios, na stadionu Neas Smirnis, s 2:0 savladao Asteras. Mrežu gostiju iz Tripolisa načeo je Dimitris Kolovos u 42. minuti, da bi Fanouris Goundoulakis u 77. minuti okončao pobjednika.

Za Panionios je svih 90 minuta na poziciji stopera odigrao bh. internacionalac Edin Cocalić.

Panionios sada ima 19 bodova i nalazi se na osmoj poziciji, dok je Asteras ostao na 12. poziciji. U drugoj danas odigranoj utakmici, PAS Giannina i OFI podijelili su bodove, odigravši utakmicu bez golova.