Nije se proslavio

Coentrao napravio najsmješniji penal u Ligi prvaka?

Penal koji je sinoć napravio Fabio Coentrao je možda i najsmješniji u historiji Lige šampiona.

Deset minuta prije kraja utakmice Portugalac je refleksno podigao ruku da signalizira igranje rukom protivničkog igrača, ali namjera da izvrši pritisak na sudiju iz Škotske mu nije uspjela.

Štaviše, Coentrao je upravo tako napravio najstrožiju kaznu za svoj tim i to je s bijele tačke kaznio Silva za 1:1.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Sportingu to, ipak, nije bilo dovoljno za bod i Benzema je u 87. minuti pogodio za pobjedu Real Madrida.