Šok u Sjevernoj Irskoj: Coleraine vodi protiv Veleža

Ukupan rezultat sada je 2:2

E. Čaušević

Fudbaleri Veleža igraju u gostima protiv Colerainea revanš meč 1. pretkola Konferencijske lige.

Rođeni su dobro počeli utakmicu i stvorili nekoliko dobrih šansi na samom početku, ali gola nije bilo.

Odličnu šansu u 15. minuti imao je Haris Ovčina koji je zaobišao golmana domaćih i šutirao, ali jedan od defanzivaca Colerainea izbija loptu.

Kazna za ove promašaje stigla je u 33. minuti kada su domaći poveli sa 1:0.

Potražite više informacija na temu UEFA Konferencijska liga:

Nakon jednog centaršuta s lijeve strane najviši u kaznenom prostoru Veleža bio je Shevlin koji matira Bogdanovića za 1:0.

Zaprati FK Velež, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Velež Moje Teme

Mackintosh
Navijam za Coleraine, ne mogu za malezijsku filijalu, ali mislim da ce gosti izjednacit. Inace ako ispadnu od ovih konobara bit ce i haira, ustedjet ce 10 primljenih komada u dvije utakmice od AEK-a
2 9
Belajsuz1989
Pa hiljadu zicera fulise moralo se obit o glavu.Ma vala mora koja uci u drugom poluvremenu