Crvena zvezda preokretom do pobjede nad Željom i utakmice za treće mjesto

Međunarodni turnir "Igraj fudbal, živi život"

Kadeti Željezničara su danas na Otoci u okviru 3. kola Grupe B poraženi od vršnjaka iz Crvene zvezde rezultatom 2:1 u okviru Međunarodnog turnira "Igraj fudbal, živi život".

Eventualnom pobjedom Željezničar bi izborio drugo mjesto u grupi i utakmicu za treće mjesto na turniru.

Sa druge strane, Zvezdi je za drugo mjesto bio dovoljan i remi.

Prvo poluvrijeme nije donijelo golove, a Željezničar je u 50. minut poveo golom kapitena Drine.

Tada je sve izgledalo odlično za Plave, ali Zvezda u 63. minuti stiže do popravnanja preko Nikole Kozlovačkog.

U posljednjoj minuti reuglarnog toka (80.) Zvezda je preko Dušana Pecarskog stigla i do preokreta i pobjede.

Kadeti Crvene zvezde su tako izborili drugo mjesto u grupi, a za treće mjesto na turniru igrat će sutra protiv zagrebačke Lokomotive.

U finalu Međunarodnog turnira "Igraj fudbal, živi život" sastat će se ekipe Mure i MTK iz Budimpešte. Ovaj duel je na rasporedu sutra u 12:30 sati.