7

Komentari (7)

user1727206269
Rekose bosanci kojima savez ne da da navijaci sarajeva odu u siroki ili obratno. Znaci rat jos traje nakon 29 godina. Bosna nema pravo nikome da se podsmijava jer sve najgore sto moze je u Bosni,savez,tereni,nikakav reprezntativni uspjeh,tuce i ubistva navijaca medjusobna i sl.
user1676717906
Ide te vi u 3 pizde materine, mozete samo ako vam sipci d odobre vizu al kao turisti. S tim da se fino ponasate, jel ko narmalni ljudi a ne onw bradate uslje og dm.
Hanibal
Ne znam zasto se uopce i pise o cetnickom klubu i cetnickim navijacima. Zvijezda je previse lijepo bosansko ime za taj klub kojemu samo odgovara fk cetnik. Aindokrinirani idioti na tribinama nisu nikakve delije (delije su mahom bili Bosnjaci, a oni su bili derbendzije-cuvari planinskih puteva). I te derbendzije ako zele na Kosovo moraju prvo izvaditi vizu kod albanske ambasade.
ManijaciSarajevskihUlica
Ebale ti više delije kućnog ljubimca šta nas boli id? Haloooo
Hanibal
Na bosanskom zvezda je zvijezda. To nije prilagodavanje vec pisanje na bosanskom jeziku.
Refiksabanadzovic2
Nepismeni novinaru citat se nikad ne prilagodjava jeziku kojim ti govoris,vec se pise doslovno kako jest,Zvezda nikad ne moze biti Zvijezda ili sever ne moze biti sjever,kad citiras nekog citiras bez izmjena,al ne znas ti to kad si nepismen!
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti